Sportman

In SPORTMAN vertelt Ruben Van Gucht kleine en grote anekdotes die de voorbije jaren aan zijn neus zijn gepasseerd. De zoektocht naar Johan Bruyneel in Madrid, racen met Tom Boonen en Niels Albert op Francorchamps, een aanvaring met Marc Wilmots in Brazilië, op hoogtestage met Jurgen Van Den Broeck, het evangelie schenken aan Romelu Lukaku, de sprint aantrekken voor Greg Van Avermaet, quizzen met Jan Vertonghen en tochten van honderd kilometer lopen ... Voor het eerst bundelt hij de verhalen die zich in de voorbije tien jaar hebben afgespeeld in zowel zijn carrière als zijn leven. SPORTMAN wordt hierdoor een wereldreis door Europa, Afrika en Zuid-Amerika, waarin de gebeurtenissen door de ogen van de sportjournalist én de sporter in de journalist worden verteld. Zo beklimt hij bergen, test hij het werelduurrecord en waagt hij zich aan ultralopen. Een voorstelling waarin naast verhalen ook een belangrijke rol weggelegd is voor muziek en het publiek. Samen met de zaal wordt er een nieuwe WK-hymne geschreven. Sportman is niet alleen het verhaal van de sportjournalist, maar ook van de mens Ruben Van Gucht.

Van Gucht trekt op tournee met twee van z’n vaste muzikale compagnons: Mathieu&Guillaume. De troubabroers uit Antwerpen ondersteunen, vervolledigen of vertalen de verhalen in muzikale bewoordingen.

 

Thursday 20 September 2018

Hoeselt

GC TER KOMMEN

TICKETS/INFO

Thursday 29 November 2018

Bissegem

OC DE TROUBADOUR

TICKETS/INFO

Wednesday 19 December 2018

Oostkamp

CC DE VALKAART

TICKETS/INFO

Tuesday 22 January 2019

Leuven

30CC/SCHOUWBURG

TICKETS/INFO

Wednesday 23 January 2019

Lummen

OC OOSTERHOF

Thursday 24 January 2019

Herent

GC DE WILDEMAN

TICKETS/INFO

Wednesday 6 February 2019

Geel

DE WERFT

TICKETS/INFO

Saturday 2 March 2019

Meulebeke

OC VONDEL

TICKETS/INFO

Thursday 14 March 2019

Bilzen

CC DE KIMPEL

Friday 15 March 2019

Temse

CC TEMSE

TICKETS/INFO

Friday 22 March 2019

Menen

CC DE STEIGER

TICKETS/INFO

Sunday 24 March 2019

Knokke

CC SCHARPOORD

TICKETS/INFO

Friday 29 March 2019

Merksem

CC MERKSEM

TICKETS/INFO

Saturday 13 April 2019

Zandvliet

VC De Schelde

TICKETS/INFO

Thursday 18 April 2019

Lede

GC De Volksring

TICKETS/INFO

Tuesday 23 April 2019

Kapelle op den Bos

GC DE OUDE PASTORIE

TICKETS/INFO

Thursday 25 April 2019

Sint-Pieters-Leeuw

CC MERSELBORRE

TICKETS/INFO

Friday 26 April 2019

Mechelen

THEATER M

TICKETS/INFO

Friday 10 May 2019

Poperinge

CC GHYBE

TICKETS/INFO

Saturday 15 June 2019

Geraardsbergen

CC DE ABDIJ

TICKETS/INFO

Saturday 7 December 2019

Zwevegem

CC DE BRUG

INSTAGRAM @rvangucht