Sportman II

 

Friday 4 December 2020

Deerlijk

Deerlijk
Wednesday 9 December 2020

Gistel (Sportman 1)

Thursday 10 December 2020

Knokke

Thursday 28 January 2021

Vosselaar

Saturday 30 January 2021

Maaseik

Friday 5 February 2021

Essen

Het Volkshuis

TICKETS/INFO

Friday 12 February 2021

Zwalm

Sunday 21 February 2021

Oostende

Friday 26 February 2021

Sint-jan-in-Eremo (Akoestisch)

Saturday 6 March 2021

Haacht

Friday 12 March 2021

Gistel

Thursday 1 April 2021

Oudenaarde

Friday 2 April 2021

Diepenbeek

Thursday 6 May 2021

Beerse (Akoestisch)

Thursday 23 September 2021

Linkebeek

Friday 24 September 2021

Balen

VC De Kruierie

TICKETS/INFO

Tuesday 28 September 2021

Wetteren

Friday 1 October 2021

Pelt

Sunday 20 January 2030

Maaseik

CC

Elk nadeel heb z'n voordeel. Je mist 100% van de schoten die je niet neemt. Als je niet kan winnen, moet je zorgen dat je niet verliest. Daar is ‘m, daar is ‘m! Moet er nog zand zijn? Gaaaaaan Jan, ze kunnen niet volgen! Tommeke, tommeke, tommeke, wat doe je nu? Onder druk wordt steenkool diamant.

In SPORTMAN II gaat Ruben Van Gucht op jacht naar legendarische uitspraken in de sportgeschiedenis. Grappige, beklijvende, historische en inspirerende uitspraken. Aan de hand van legendarische oneliners vertelt Ruben Van Gucht het verhaal achter de quote, het verhaal van de persoon die ze uitsprak, het verhaal van wat de gevolgen ervan waren en vooral hoe die woorden een rol spelen in het leven van Ruben Van Gucht. Opnieuw geflankeerd door troubabroers Mathieu & Guillaume. Wie de eerste tournee van SPORTMAN bijwoonde, weet dat het een verrassende avond wordt.

SPORTMAN II is opnieuw een inkijk in het leven van Ruben Van Gucht, maar vooral een trip down memory lane, langsheen grote kampioenen met grote verhalen en kleine kampioenen met kleine anekdotes.

INSTAGRAM @rvangucht