Sportman II

 

Saturday 1 February 2020

Stekene (Try-out)

Amelberga

TICKETS/INFO

Monday 3 February 2020

Lier

Stadion Lierse SK

TICKETS/INFO

Thursday 6 February 2020

Olen (Try-out)

Het Vierde Oor

TICKETS/INFO

Friday 7 February 2020

Antwerpen (Première)

Arenbergschouwburg

TICKETS/INFO

Saturday 8 February 2020

Brecht

GC Brecht

TICKETS/INFO

Thursday 20 February 2020

Temse (UITVERKOCHT)

Cafe Cirque

TICKETS/INFO

Friday 21 February 2020

Antwerpen (Try-out)

Vlaams Fruit

TICKETS/INFO

Saturday 22 February 2020

Lokeren

CC Lokeren

TICKETS/INFO

Saturday 29 February 2020

Merchtem (Try-out)

Zaal vijverdal

TICKETS/INFO

Friday 6 March 2020

Keerbergen

GC Den Brussel

TICKETS/INFO

Saturday 14 March 2020

Halen

GC De Rietbron

TICKETS/INFO

Thursday 19 March 2020

Sint-Amands

’t Schipken

TICKETS/INFO

Friday 20 March 2020

Balen

VC De Kruierie

TICKETS/INFO

Saturday 28 March 2020

Heist o/d Berg

CC Zwaneberg

TICKETS/INFO

Friday 3 April 2020

Puurs

CC Binder

TICKETS/INFO

Saturday 4 April 2020

Ronse

CC De Ververij

TICKETS/INFO

Saturday 9 May 2020

Pelt

CC Palethe

TICKETS/INFO

Elk nadeel heb z'n voordeel. Je mist 100% van de schoten die je niet neemt. Als je niet kan winnen, moet je zorgen dat je niet verliest. Daar is ‘m, daar is ‘m! Moet er nog zand zijn? Gaaaaaan Jan, ze kunnen niet volgen! Tommeke, tommeke, tommeke, wat doe je nu? Onder druk wordt steenkool diamant.

In SPORTMAN II gaat Ruben Van Gucht op jacht naar legendarische uitspraken in de sportgeschiedenis. Grappige, beklijvende, historische en inspirerende uitspraken. Aan de hand van legendarische oneliners vertelt Ruben Van Gucht het verhaal achter de quote, het verhaal van de persoon die ze uitsprak, het verhaal van wat de gevolgen ervan waren en vooral hoe die woorden een rol spelen in het leven van Ruben Van Gucht. Opnieuw geflankeerd door troubabroers Mathieu & Guillaume. Wie de eerste tournee van SPORTMAN bijwoonde, weet dat het een verrassende avond wordt.

SPORTMAN II is opnieuw een inkijk in het leven van Ruben Van Gucht, maar vooral een trip down memory lane, langsheen grote kampioenen met grote verhalen en kleine kampioenen met kleine anekdotes.

INSTAGRAM @rvangucht